Práce ve výšce a nad volnou hloubkou | www.hasici-vzdelavani.cz

Práce ve výšce a nad volnou hloubkou

Metodika činností jednotek PO ve výšce a nad volnou hloubkou (VVH) (dále jen "metodika") je průlomově zpracovávaná na novém didaktickém konceptu internetových stránek a mobilní aplikace.
Jednotlivé části Metodiky jsou vytvářeny v období 2021-2022. Finálně se tedy jedná o komplexní metodický materiál na elektronické platformě webové aplikace pro systém Android a IOS a webových stránek (www.roperescue.cz) popisující všechny tři kategorie činností ve VVH u jednotek PO - základní činnost ve VVH,  rozšířenou činnost ve VVH a speciální činnost ve VVH.

Základem metodických postupů jsou přehledné ilustrace doplněné fotografiemi a stručným textem upozorňujícím na klíčové a zásadně důležité informace. Nedílnou součástí Metodiky jsou i krátká instruktážní videa.

Na výše uvedené webové stránky a metodiku se dostanete kliknutím na obrázek:

Metodika je řešena s přispěním projektu, kdy řešitelem projektu je Sdružení požárního a bezpečnostního inženýrství, z.s. Projekt je realizován s podporou neinvestiční dotace ze státního rozpočtu České republiky poskytovanou prostřednictvím Ministerstva vnitra – generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky.