Zařízení simulující reálné podmínky požáru | www.hasici-vzdelavani.cz

Zařízení simulující reálné podmínky požáru

V této sekci jsou publikovány jednak dokumenty s vazbou na problematiku vedení odborné přípravy v zařízeních simulující reálné podmínky požáru, ale také dokumenty, které poslouží v rámci pravidelné odborné přípravy jednotek PO (např. Metodika práce s proudnicí apod.).

Pokyn generálního ředitele HZS č. 49/2019, kterým se stanoví požadavky na vedení odborné přípravy v zařízeních simulujících reálné podmínky požáru používaných u Hasičského záchranného sboru České republiky naleznete ZDE.

Učební osnovy - Odborná příprava vedoucích lektorů zařízení simulujících reálné podmínky požáru naleznete ZDE.
Učební osnovy - Odborná příprava lektorů zařízení simulujících reálné podmínky požáru (lektor pro moduly 1až 3) naleznete ZDE.

Ohňový trenažér Zbiroh:
Základní charakteristiku ohňového trenažéru, termíny výcviků a údržby, stanovení minimálního vybavení hasičů při výcviku, ale i prezentace na toto téma naleznete ZDE.