Pátrání po osobě v terénu | www.hasici-vzdelavani.cz

Domů » Integrovaný záchranný systém » Analýza vybraných zásahů JPO a IZS

Pátrání po osobě v terénu

Součinnostní cvičení integrovaného záchranného systému, pracovníků horské služby a Českého červeného kříže, nad kterým měl záštitu Moravskoslezský kraj. Cvičení skončilo krátce před půlnocí a svým rozsahem bylo jedno z největších co do počtu nasazených osob, techniky i prohledávaného území. Do terénu vyrazilo na 90 policistů, 30 členů horské služby, téměř 60 hasičů a pracovníci Českého červeného kříže. Také psovodi se služebními psy z řad Policie ČR i hasičů. Analýza tohoto cvičení ukazuje nasazení většiny dostupné techniky nejen hasičů, který může být při těchto událostech nasazena.

Sledujte postupně jednotlivé stránky prezentace, poslouchejte doprovodný text a snažte se porozumět danému tématu. Do přednášky jsou zařazené kvízové otázky, na které průběžně odpovídejte.

pátrání, pohřešování, termovize, typová činnost,

Odkazy: